• Fotbal 0 článků v kategorii
  • Golf 0 článků v kategorii
  • Hokej 0 článků v kategorii

Ledecká útočí na další fantastický výsledek, zatím vede i ve druhém sjezdu

Česká lyžařka vyrazila na sjezdovku jako druhá a v cíli byla o 1,16 vteřiny rychleji než první startující Michelle Gisinová ze Švýcarska. více
7.12.2019 20:10:01 Aktuálně.cz - Sport

Je to ostuda, uznali sparťané po prohře v Pardubicích. Věří, že jim facka pomůže

"Věděli jsme, že Pardubice jsou na tom špatně. Oni neodehráli špatný zápas, ale my prostě musíme takové týmy porážet," prohlásil útočník Jiří Smejkal. více
7.12.2019 19:16:56 Aktuálně.cz - Sport

Slavia uniká, Plzeň se k ní nedokázala přiblížit. Viktoria prohrála na Slovácku

Vrbova parta inkasovala v Uherském Hradišti rozhodující gól sedmi minut před koncem, na první místo ztrácí čtrnáct bodů. více
7.12.2019 18:23:58 Aktuálně.cz - Sport

Slovácko opět pokořilo Plzeň. Triumf nad Viktorií zařídil střídající mladík

Neuvěřitelné! Fotbalisté Slovácka na podzim sebrali Plzni všechny body. Po srpnovém senzačním triumfu v Doosan Aréně svěřenci trenéra Martina Svědíka pokořili favorizovanou Viktorii i v domácí sobotní odvetě. Vydřenou, ale zcela zaslouženou výhru 2:1 zařídil v 84. minutě střídající Patrik Hellebrand. Pro dvacetiletého záložníka to byla premiérové ligová trefa. Celek z Uherského Hradiště se po úžasném představení dotáhl na šestou Spartu. Západočeši naopak po dalším klopýtnutí ztrácejí na vedoucí Slavii už čtrnáct bodů.     více
7.12.2019 17:56:00 Denik.cz - Sport

Překvapení v extralize. Poslední Pardubice v závěrečné třetině sebraly výhru lídrovi

Pražská Sparta neuspěla po sérii devíti výher, doplatila na slepené góly v přesilovkách. více
7.12.2019 16:34:43 Aktuálně.cz - Sport

Opava zahazovala šance. Ze vzájemného souboje vyšel vítězně Jablonec

Fotbalisté Opavy ze sobotního zápasu s Jabloncem nevytěžili ani bod. Šancí ale měli několik, Šulc dokonce trefil tyč, Jugas dvakrát zastavoval míč na brankové čáře. Severočeši byli v koncovce efektivnější, dali dva góly a vyhráli 2:1. více
7.12.2019 16:20:00 Denik.cz - Sport

Jablonec svlékl Opavu do naha a porazil ji 2:1, Teplice stejným poměrem zdolaly Zlín

Radův tým poskočil po výhře ve Slezsku na čtvrté místo, Teplice zvítězily po šesti duelech. více
7.12.2019 15:58:55 Aktuálně.cz - Sport

Ševcům poslední venkovní duel nevyšel. V Teplicích prohráli 1:2

Fotbalistům Zlína poslední letošní venkovní duel nevyšel. Ševci v 19. kole FORTUNA:LIGY nedokázali navázat na domácí výhru z derby se Slováckem, když Teplicím podlehli 1:2 a v tabulce zůstali s osmnácti body třináctí. Sobotní bitvu na Stínadlech rozhodl čtvrt hodiny před koncem Jan Knapík. Pro domácího osmnáctiletého mladíka to byla premiérová trefa v nejvyšší soutěži.   více
7.12.2019 15:49:00 Denik.cz - Sport

Tajemství bleskové Ester? Jedu si dolů pro čokoládu, prozradila česká šampionka

"Každá sláva trvá do půlnoci, jak říká můj děda," prohlásil senzační vítězka sjezdu v Lake Louise. více
7.12.2019 15:26:19 Aktuálně.cz - Sport

Unavená Vítková si dá pauzu od biatlonu. K tréninku se vrátí po Vánocích

Biatlonistka Veronika Vítková nenastoupí v Östersundu do nedělní štafety a kvůli únavě vynechá i nejbližší Světové poháry v Hochfilzenu a Le Grand-Bornandu. K tréninku se chce dvojnásobná olympijská medailistka vrátit po Vánocích, v elitním seriálu by mohla znovu startovat týden po Novém roce v Oberhofu. Přípravu však hodlá směřovat především k únorovému mistrovství světa v Anterselvě. více
7.12.2019 15:16:00 Denik.cz - Sport

Zelený balet. Madridský Real pozdravil konferenci o změnách klimatu výhrou

Real dohrával od 83. minuty bez Ferlanda Mendyho, který po "šlapáku" na polovině hřiště viděl druhou žlutou kartu. více
7.12.2019 14:05:25 Aktuálně.cz - Sport

Střela by ještě vylepšit šla, smál se kladenský Martin Kehar

Další ze silných soupeřů dorazil na kladenský zimní stadion. Byla jím Mladá Boleslav, která měla být favoritem. Rytíři však odevzdali poctivý výkon a ve středočeském derby zvítězili. První brance předcházela dobrá střela Martina Kehara, kterou tečoval Patrik Machač. Po zápase byl kladenský obránce hlavně rád, že puk skončil až v bráně, nehledě na autorství branky. více
7.12.2019 14:00:00 Denik.cz - Sport

Johaugová je po dalším triumfu krok od rekordu, Nory porazil Rus Bolšunov

Norka Therese Johaugová vyhrála skiatlon v Lillehammeru a po třetím vítězném závodu v sezoně si upevnila celkové vedení. více
7.12.2019 13:24:40 Aktuálně.cz - Sport

Neuvěřitelné! Obojživelnice Ledecká opět ohromuje svět. A obohacuje češtinu

Podívejte se, jak sociální sítě reagovaly na Ester Ledeckou, která si v pátek připsala první vítězství ve Světovém poháru na lyžích. více
7.12.2019 13:04:42 Aktuálně.cz - Sport

Seemanová prošla do finále jako druhá, Kubová v rozplavbách třetí

České plavkyně Barbora Seemanová a Simona Kubová patřily dnes na mistrovství Evropy v Glasgow v rozplavbách k nejlepším. více
7.12.2019 12:24:03 Aktuálně.cz - Sport