Hvězdy Laver Cupu řádily na diskotéce, ukrajinský fotbalista se omýval plivancem

Podívejte se na další díl Sportovního Sociálu s Františkem Grossmanem. více
26.9.2018 8:52:29 Aktuálně.cz - Sport

Krpálek zvládl těžký vstup do šampionátu a zdolal Grola

Judista Lukáš Krpálek zvládl vstup do mistrovství světa v Baku, když ve 2. kole otočil zápas se svým velkým rivalem Henkem Grolem z Nizozemska. více
26.9.2018 7:06:31 Aktuálně.cz - Sport

Živě: Kvitová - Pavljučenkovová. Česká jednička hraje ve Wu-chanu o čtvrtfinále

Sledujte online reportáž z osmifinále tenisového turnaje v Wu-chanu mezi Petrou Kvitovou a Ruskou Anastasií Pavljučenkovovou. více
26.9.2018 4:40:00 Aktuálně.cz - Sport

Aféra Serena gate? Nejde o její chování, ale o reakci na něj, tvrdí české feministky

Zatímco kauza Sereny Williamsové z finále US Open stále hýbe Spojenými státy, česká veřejnost má vůči chování Američanky jednotný postoj. více
26.9.2018 4:15:06 Aktuálně.cz - Sport

Krpálek jde na MS do boje. Naštval ho ale los

Judistu Lukáše Krpálka dnes čeká premiéra na mistrovství světa v kategorii nad 100 kilogramů. Olympijského vítěze z Ria však nepotěšil los. více
26.9.2018 0:31:00 Denik.cz - Sport

Atlético se po výhře nad Huescou posunulo na třetí místo, nováčkovi se nedaří

Atlético Madrid porazilo v 6. kole La Ligy nováčka z Huescy 3:0 a je na třetím místě. Barcelona a Real však mají náskok dvou bodů a zápas k dobru. více
25.9.2018 22:08:26 Aktuálně.cz - Sport

Lampard vyřadil Mourinha. United v Ligovém poháru nezvládli penalty proti Derby

Frank Lampard porazil v trenérském souboji třetího kola Ligového poháru Josého Mourinha a postoupil dál s druholigovým Derby County. více
25.9.2018 21:45:04 Aktuálně.cz - Sport

Další rána pro Mourinhův tým. United nezvládlo v Ligovém poháru penalty

Trápení Manchesteru United pokračuje. V Premier League zaujímá až sedmou příčku a nyní nečekaně skončil ve třetím kole anglického Ligového poháru s Derby. Druholigový celek pod vedením trenéra Franka Lamparda na Old Trafford uhrál remízu 2:2 a poté zvítězil 8:7 v penaltovém rozstřelu. Lampard tak porazil svého bývalého kouče José Mourinha. V soutěži skončilo i Burnley s českým útočníkem Matějem Vydrou v sestavě, když podlehlo 1:2 třetiligovému Burtonu. více
25.9.2018 21:40:00 ČT24 - Sport

Fotbal fokus podcast: Vytvořil Ščasný dokonalou Spartu a dokáže uspět i proti Plzni?

Jediný tým v lize ještě nepoznal chuť porážky. Tím je Sparta, která se pod vedením Zdeňka Ščasného dostala do výborné formy. Co za vzestupem letenského týmu stojí, bude fungovat nový systém a kdo je favoritem zápasu s Plzní? Podíváme se ale také na situaci v Teplicích nebo na marodku Slavie. V novém Fotbal fokus podcastu toto vše proberou Jan Vacek, Jonáš Bartoš, Pavel Jahoda a na telefonu František Bílek. Moderuje Ondřej Nováček. více
25.9.2018 21:38:49 ČT24 - Sport

Fotbalisté Interu Milán porazili Fiorentinu, Icardi se blýskl gólem a asistencí

Inter Milán zvítězil v 6. kole italské ligy nad Fiorentinou 2:1 a dotáhl se na ni v tabulce. Mauro Icardi se na výhře podílel gólem a asistencí. více
25.9.2018 21:21:29 Aktuálně.cz - Sport

Kadeřábek pomohl Hoffenheimu k výhře gólem, dařilo se také Brémám se dvěma Čechy

Pavel Kadeřábek přispěl Hoffenheimu k vítězství 3:1 v Hannoveru premiérovým gólem v sezoně. Stejným poměrem uspěly Brémy v souboji s Herthou. více
25.9.2018 20:52:44 Aktuálně.cz - Sport

Bratři Podmolové předvedou na Gladiator Games unikát, společný skok

Společný skok má svá úskalí. Jezdci se musí soustředit na sebe a vlastní koncentraci, ale zároveň pořád myslet na to, že je to týmová práce. více
25.9.2018 19:35:06 Aktuálně.cz - Sport

Hradec v Praze napodruhé uspěl a otočil bitvu se Spartou. Rozhodl Radovan Pavlík

Hokejisté Hradce Králové porazili v předehrávce 27. kola extraligy pražskou Spartu na jejím ledě 2:1 v prodloužení a posunuli se na druhé místo. více
25.9.2018 19:12:36 Aktuálně.cz - Sport

Odveta se Hradci povedla. Bod navíc v úporné bitvě proti Spartě vystřelil Pavlík

Po pouhých třech zápasech se znovu potkali hokejisté Sparty a Hradce Králové a tentokrát uspěli Východočeši 2:1 v prodloužení. Pražané v prvním kole extraligy na domácím ledě zvítězili jasně 4:0. V předehrávce 27. kola sice vstřelil první branku Jiří Smejkal, ale šest a půl minuty před koncem vyrovnal Tomáš Vincour. V prodloužení pak hostům bod navíc vystřelil Radovan Pavlík. více
25.9.2018 19:05:06 ČT24 - Sport

ŽIVĚ: Sparta Praha - Hradec Králové 1:1, prodlužuje se

Po pouhých třech zápasech se znovu potkávají hokejisté Sparty a Hradce Králové. Pražané v prvním kole hokejové extraligy na domácím ledě zvítězili jasně 4:0 a chtějí uspět i v předehrávce 27. kola. První branku vstřelil Jiří Smejkal, až šest a půl minuty před koncem vyrovnal Tomáš Vincour. Po 60 minutách byl stav 1:1, hraje se prodloužení. Utkání sledujte živě na programu ČT sport či webu ctsport.cz. více
25.9.2018 18:51:25 ČT24 - Sport