• Fotbal 0 článků v kategorii
  • Golf 0 článků v kategorii
  • Hokej 0 článků v kategorii

Přelomový příběh Theophila: Triumf s ním slaví přes sto vlastníků

Theophilos – jméno nového vítěze Velké pardubické přinesl jeden milník slavného dostihu. Poprvé startoval a vyhrál kůň, který má více než sto vlastníků. více
13.10.2019 19:50:00 Denik.cz - Sport

Brankář Čech hráčem zápasu. Fotbalová legenda zazářila při hokejové premiéře

Petr Čech po fotbalové kariéře úspěšně rozehrál tu hokejovou. K vítězství anglického Guildfordu po nájezdech přispěl zákroky. více
13.10.2019 19:10:39 Aktuálně.cz - Sport

Barák bude znovu pomáhat, pozve nejen sportovní hvězdy

Po exhibici odchovanců se chystá v Příbrami další velká fotbalová sláva s charitativním podtextem. Jejím organizátorem je mimo jiné znovu hráč italského Udine a reprezentant České republiky Antonín Barák mladší a konat by se měla v první polovině příštího roku. více
13.10.2019 18:04:00 Denik.cz - Sport

Gulaš zařídil hattrickem výhru Plzně nad Pardubicemi a stanovil rekord

V pěti utkáních 10. extraligového kola se z výher radovaly Plzeň, Kometa, Mladá Boleslav, Karlovy Vary a Litvínov. více
13.10.2019 17:50:34 Aktuálně.cz - Sport

Jedinečné vítězství. Končit nehodlám, smál se Bartoš

Triumf, na jehož zopakování si počkal jedenáct let. Žokej JOSEF BARTOŠ, vyhrál Velkou pardubickou už v letech 2006 a 2008, nyní přidal své třetí vítězství. „I když toho vyhrávám hodně, a to na jiných závodištích, tak Velká pardubická je jedinečná. Jsem rád, že se mi to znovu povedlo. V osmatřiceti letech je to bomba,“ hlásil po nejsledovanějším českém dostihu.   více
13.10.2019 17:33:00 Denik.cz - Sport

Čeští para hokejisté v Nymburce dvakrát zdolali Němce

/FOTOGALERIE/ Český národní tým v para hokeji se utkal v sobotu večer a v neděli dopoledne se soupeři z Německa. Češi po boji oba zápasy vyhráli. více
13.10.2019 16:58:00 Denik.cz - Sport

Velkou pardubickou vyhrál Bartoš s Theophilosem, největší favorit skončil na Taxisu

Josef Bartoš získal svůj třetí titul na nejslavnějším tuzemském dostihu, spolu s ním slavil i trenér Josef Váňa starší. více
13.10.2019 16:53:55 Aktuálně.cz - Sport

Nevyzpytatelný zmetek je šampion. Theophilos zvítězil ve Velké pardubické

Devítiletý hnědák Theophilos s žokejem Josefem Bartošem vyhráli 129. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou. V cílové rovince uhájili vítězství před Strettonem v sedle s Thomasem Garnerem a Chicname Du Cotte, jehož vedl Jordan Duchene. Obhájce loňského prvenství Tzigane Du Berlais s Janem Faltejskem upadli už na Taxisově příkopu. více
13.10.2019 16:39:00 Denik.cz - Sport

Šilhavý proti Severním Irům nasadí plzeňskou ekipu. A kapitána Hušbauera

Reprezentační kouč postaví hráče, kteří před dvěma dny nenastoupili, šanci tak mimo jiné dostanou Plzeňané. Chytat bude Jiří Pavlenka. více
13.10.2019 16:22:06 Aktuálně.cz - Sport

Bílkův Kazachstán v kvalifikaci ME podlehl postupující Belgii 0:2

Fotbalisté Kazachstánu s českým trenérem Michalem Bílkem v evropské kvalifikaci doma podlehli Belgii 0:2. více
13.10.2019 15:14:27 Aktuálně.cz - Sport

Citová obhájila světový titul ve sportovním aerobiku. Jako první Češka

Třetí skončila další česká reprezentantka Viktorie Prokopová, obě české cvičenky navázaly na shodná umístění z červnového mistrovství Evropy. více
13.10.2019 14:10:15 Aktuálně.cz - Sport

NBA "zaprodaná" Číně. Vyhození fanoušků či poddajné výroky pobuřují Američany

Poslední události v basketbalové NBA, které už přerostly do nejvyšších pater politiky, pobuřují americkou společnost. více
13.10.2019 13:30:09 Aktuálně.cz - Sport

ON-LINE: V Pardubicích se běží 129. Velká pardubická

Druhá říjnová neděle patří 129. Velké pardubické se Slavia pojišťovnou. Na start našeho nejslavnějšího a s dotací pět milionů korun také nejbohatšího dostihu se postaví jednadvacet koní. Dva přicestují ze Slovenska a jeden z Anglie. Dnes se areál závodiště otevře pro návštěvníky v 8 hodin, hlavní dostih se poběží v 16.40 hodin. více
13.10.2019 13:20:00 Denik.cz - Sport

Medveděv v Šanghaji porazil Zvereva a má druhý triumf z Masters

Ruský tenista Daniil Medveděv ve finále turnaje v Šanghaji porazil 6:4 a 6:1 Alexandera Zvereva z Německa. více
13.10.2019 12:28:00 Aktuálně.cz - Sport

Petr Čech a kdo další? Připomeňte si české sportovní obojživelníky

/GALERIE/ Brankář Petr Čech už nemá jen přívlastek fotbalový. Od tohoto týdne, kdy podepsal smlouvu s anglickým celkem Guildford Phoenix, rozšířil i řady hokejových gólmanů. Stal se tak dalším z českých sportovců, kteří byli aktivní ve více sportech. více
13.10.2019 11:00:00 Denik.cz - Sport